Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. KOLO

10. 11. 2012

09.11.2012    Nářez – Traktor  2:2 (2:2)

 

Branky:                  holomek, jelínek

                                    

Sestava:                vaněk

                              kozlík – vyštejn – holomek – touš  

                              jelínek – majnuš – horáček

 

 

   Traktor pouze s jedním hráčem na střídání se zdál být snadným soustem a i hra v prvním poločase tak dlouho vypadala. Bohužel produktivita Nářezu byla velice nízká a tak se dohry stále více vkrádala nervozita a její sestra nepřesnost. Nářez tradičně promarnil několik šancí, až udeřilo z první vážnější akce na druhé straně. V rohu hřiště hrála obrana dost nedůrazně a soupeř se protáhl, přihrál a střela k tyči znamenala stav 0:1. Překvapivě tato branka Nářez probrala a ten začal hrát. Po autu prodloužil míč hlavou Jelínek na Holomka a ten z bezprostřední vzdálenosti vyrovnal nekompromisně na 1:1. Nářez na další branku nečekal dlouho, po rychlém výhozu Vaňka využil rychlý brejk Jelínek a střelou k tyči nedal brankáři šanci 2:1. Vypadalo to na pohodovou jízdu, ale snad po jediném závaru, kdy se Nářezu nepovedlo odkopnout míč, i když ho měl několikrát na kopačkách, Traktor vyrovnal střelou do šibenice 2:2.

   Druhý poločas přinesl tlak Nářezu a smrtící brejky Traktoru. Traktor nastřelil snad 5* tyč a Nářez zazdil 10 tutovek. Hra vypadala tak, že Nářez útočil bezhlavě až musel Vaněk v brance prosit skoro na kolenou, aby se někdo kurva vrátil a také bránil! Zápas nakonec dospěl překvapivé remíze, která je ale pro Nářez ohromnou ztrátou.  

 

09.11.2012    Nářez – Netopýr  0:4 (0:1)

                                    

Sestava:                vaněk

                              kozlík – vyštejn – holomek – touš  

                              jelínek – majnuš – horáček

 

 

  Druhý zápas přinesl o hodně kvalitnější hru Nářezu, dokonce i zpřesněnou hru, ale nedařilo se trefit branku. Největší šanci měl Majnuš, když si naběhl z druhé vlny, ale střela těsně minula branku. Soupeř se prosadil po rychlé narážečce podél lajny, oběhnul Kozlíka a trestal tvrdou střelou k tyči 0:1. Nářez mohl do poločasu srovnat, ale Jelínek netrefil odkrytou branku, Horáček poslal střelu z pár kroků do břicha brankáře a neujala se asi Kozlíkova superšance.

  Druhý poločas, přinesl nejprve veliko tutovku Horáčka, který po nahrávce Jelínka, se ocitl sám před brankářem, ale jeho pověstná jedovka skončila vedle branky. Soupeř předvedl v praxi otřepané pravidlo nedáš? Dostaneš! Horáček se nechal překvapit výhozem Vaňka a nezachoval chladnou hlavu, ze všech možných řešení zvolil to nejhorší a to sice kop do míče zpět naší branku, kde si míč vzal soupeř a do odkryté branky trestal 0:2. To bylo pro Nářez KO a za minutu inkasoval po dalších nedůslednostech znovu a za další minutu potřetí v tomto poločase a bylo po zápase. Prohra 0:4 byla trestem za nepozornost a špatnou koncovku.