Jdi na obsah Jdi na menu
 


4.kolo - Nářez – STS Chvojkovice Brod 2:2

7. 6. 2011

11.10. 2006       Nářez – STS Chvojkovice Brod   2:2 (0:0)

 

Branky:                  Jelínek (Holomek)

         Jelínek (Deršák)

        

Sestava:                deršák

                              kočík – holomek – kozlík

                              jelínek – majnuš – horáček

                             

Trenér:                  Marcelka

 

   Zápas proti týmu bez ztráty bodu byl prověrkou skutečné kvality našeho týmu. Bez opor Machovce, Tichovského, který byl po těžké operaci a tým chtěl bojovat i pro něj, protože netrpělivě čekal na telefonu na výsledek a Hajmana, který se prý nakazil chřipkou, vůbec netuším od koho a nebo se chtěl jen sledovat parádní výkon Slovenských fotbalistů na Tehelném poli (1:4).

  Každopádně se Michal přesunul do útoku a mohlo se začít. Hned v první minutě měl parádní možnost Jelínek, který si naběhl na pěkné vysunutí Holomkem a trefil spojnici od které se odrazil míč naneštěstí na brankovou čáru a od ní ven. Nářez měl i nadále mírnou převahu a hra šlapala. Derši měl přesné rozehrávky, obrana se elasticky prolínala s útokem a soupeř se dostal jen k ojedinělým výpadům, které bezpečně náš brankář kryl. Na druhé straně bylo několik pěkných přečíslení, které se ale nepodařilo dotáhnout. Soupeř si vysloužil žlutou kartu za zákeřný faul na Holomka, který by postupoval sám na kasu. První půle se hrála ve vysokém tempu a hra se přelévala ze strany na stranu. Největší příležitost měl Horáček, který ve vyložené příležitosti netrefil míč, jak by potřeboval. Několikrát si stačil i Majnuš pohrát s obranou soupeře, ale ke gólu to nevedlo.

  Do druhého poločasu vstoupil lépe soupeř měl vytvořil si mírný tlak, ale jak už to tak chodí urodilo se na druhé straně a to sice Holomek perfektně vybojoval balón svou dlouhou nohou a přistrčil na rozeběhnutého Jelínka, ten se dostal sice do úhlu a už to vypadalo na další zmarněnou šanci, ale jeho překvapivá střela přeskočila rukavici brankáře soupeře a o tyč míč zaplul do branky 1:0. Soupeř otevřel ještě více hru a tlačil, ale znovu Holomek vybojoval míč a rozehrál na Jelínka, který ale tentokráte z lepší pozice přestřelil. Soupeř stále tlačil, ale každý makal naplno a nemohl se stále prosadit, ale pak Derši neudržel střelu vedle branky a soupeř pohodlně dorážel do prázdné branky 1:1. vypadalo to na spravedlivou dělbu bodů, když Derši rychle rozehrál na volného Jelínka, který ignoroval protesty soupeře, že je druhý balon z vedlejšího hřiště na našem a obešel protihráče a prostřelil gólmana 2:1. Soupeř hodně znervózněl a jal se vyhrožovat všemu živému. Jenže naše obrana fungovala perfektně a vše ostatní lapil Deršák. Nářez měl ještě jednu perfektní šanci, to když Kočík bravurně vypíchl míč a předložil tutovku pro Jelínka, který ale střelou z první jen orazítkoval spojnici.  Minutu před koncem sudí podlehl nátlaku soupeře a posunul faul do té chvíle skvěle bránícího Kozlíka do brankoviště a kopala se penalta, rána to byla jako z děla, nechtěl bych být jeho obětí. Soupeř penaltu zahrál doprostřed branky a na ní riskující stranu Derši neměl šanci a tak zápas nakonec skončil spravedlivou remízou 2:2.