Jdi na obsah Jdi na menu
 


2.kolo - Nářez – Real Triky 5:6

7. 6. 2011

21.09.2006       Nářez – Real Triky   5:6 (4:2)

 

Branky:                 Róbert (kozlík)

                              Róbert (tony)

                              Jelínek (derši)

                               Majnuš (Róbert)

                              Jelínek (kozlík)

 

Sestava:                deršák

                              kočík – majnuš – holomek – kozlík

                              jelínek – tichovský – róóóbert

                             

Trenér:                  marcelka

 

   Zápas začal v rychlém tempu a v jasné převaze Nářezu a tak hned první akce skončila brankou, nahrávku Kozlíka zužitkoval „Robo-cop“ přesnou střelou k tyči 1:0. Hned z dalšího útoku Tonda krásně našel Roba před prázdnou brankou 2:0. Pak se trefil po dlouhém výhozu Deršiho i Jelínek tvrdou ranou pod břevno 3:0. Pak famózních deset minut zakončil Majnuš po parádní nahrávce Roba 4:0 střelou z úhlu. Všechno vypadalo jako krásný růžový sen, ale opak byl pravdou.

  Někteří hráči začali brát zápas lehkovážně a hned se dostavil trest, když Majnuš nesmyslně opustil své místo obránce, nepřesně rozehrál a soupeř z brejku snížil 4:1. Jenže prakticky po rozehrávce se opakovala stejná chyba, kdy obrana zůstala rozhozena a tak soupeř trestal i podruhé 2:4. Do poločasu ještě derši čaroval a soupeř i náš tým pálil šance.

  Do druhé půle zněl úkol jasně! Nesmí projít za žádnou cenu! Jenže opak byl pravdou, Majnuš znovu špatně rozehrál a soupeř trestal střelou ze střední vzdálenosti hned v desáté vteřině 3:4, jenže čtveřice na hřišti nepoučena z předchozích chyb zaváhala vzápětí znovu stav byl po minutě druhé půle 4:4. To byla veliká sprcha! Pak se hra vyrovnala a začalo se znovu od nuly, jenže Nářez silně otřesen dostal další ránu do vazu, když soupeř se obtočil okolo Kozlíka, dal mu ještě loktem od cesty a prostřelil v druhé půlce chabě chytajícího Deršiho, který tak nenavázal na čarovné zákroky z poloviny první a pustil střelu doprostřed branky 4:5. Nářez se nevzdával a hráči se snažily vydat úplně vše. Odměnou byl Jelínkův vyrovnávací gól, kdy prokličkoval obranou a šťastnou střelou k levé tyči pod gólmanem vyrovnal 5:5. Nářez byl opět na koni a tlačil a Derši musel často hasit požár způsobený otevřenou obranou. Nářezu se povedlo zahodit i nemožné a nastřelil několik tyčí. Pak přišel další trest z nepozornosti, když Majnuš špatně a nedůrazně hlídal útočníka soupeře a v domnění že Derši vyběhne pro balon nechal pohodlně skórovat hráče soupeře proti kamennému gólmanu 5:6, výsledek krutý, ale poučný. V poslední minutě ještě jelínek zazdil závěrečnou šanci, když sice obešel i gólmana, ale nenahrál na volného Roba a radši sobecky zakončil a netrefil odkrytou branku z těžkého úhlu.

  Největším plusem bylo zlepšené chování obou hříšníku z předchozího duelu a dobrý pocit z předvedené hry až na pár individuálních chyb, které nás tentokráte přišly hodně draho!